خبر

کسب رتبه درجه یک عالی کشوری توسط بیمارستان شهید آیت الله محلاتی تبریز

رئیس بیمارستان شهید محلاتی طی نشست خبری با اصحاب رسانه ، مطبوعات و روزنامه های محلی که در تاریخ 1395/04/20در محل اتاق جلسات بیمارستان شهید محلاتی برگزارر شد از احراز رتبه درجه یک عالی ، اخذ رتبه برتر حاکمیت بالینی و اعتبار بخشی توسط بیمارستان شهید محلاتی خبر داد و گفت : احراز رتبه درجه یک عالی طی سه دوره ارزشیابی های سخت گیرانه توسط وزارت بهداشت و درمان در بین بیمارستانهای استان آذربایجانشرقی غرب و شمالغرب کشور فقط به بیمارستان شهید محلاتی اختصاص یافته و در کل کشور فقط 10 بیمارستان موفق به اخذ این رتبه شده اند.

دکتر اسدی در این نشست خبری افزود: این بیمارستان برای دومین دوره متوالی حائز این رتبه شده است که تا کنون هیچ بیمارستانی در استان موفق به کسب این رتبه نشده است . در سال های گذشته 40 بیمارستان برای رتبه درجه یک عالی در کل کشور انتخاب می شدندکه امسال با توجه به برخی آیتم ها همچون راستی آزمایی، هتلینگ و ارتقای کیفیت خدمات 10بیمارستان حایز این درجه شد.

اسدی ارائه خدمات استاندارد طبق مقررات وزارت بهداشت و استانداردهای بهداشت جهانی بویژه جراحی ایمن را از دیگر مولفه های اعتبار بخشی در کیفیت خدمات این بیمارستان نام برد و ادامه داد: ایمنی بیمار در زمان بستری نیز جزو منشور حقوق بیمار است که در این مرکز درمانی تلاش کردیم به آن جامه عمل بپوشیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بیمارستان شهید محلاتی به عنوان بیمارستان پشتیبان کننده رزمی در شمالغرب است، از ایجاد بیمارستان 400 تخت خوابی نیز برای مواقع بحرانی خبر داد.

رئیس بیمارستان شهید محلاتی تبریز با تاکید به اینکه خدمات این بیمارستان به عموم مردم علاوه بر نیروهای مسلح هم ارائه می شود، اظهار داشت: تکریم مراجعان و حفظ کرامت انسانی جزو ارزش های این بیمارستان است که روزانه پذیرای 3500 نفر بیمار سرپائی است.

دکتر اسدی در پایان از برگزاری همایش بین المللی شاخص های ایمنی همزمان با مرداد سال جاری در این بیمارستان خبر داد و گفت: این همایش با حضور روسای بیمارستان های خارجی و دانشگاه های مادر کشور برگزار خواهد شد.

منبع خبر: روابط عمومی نمایندگی ولی فقیه در بیمارستان شهید محلاتی تبریز تلفن تماس 09144079131

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به بیمارستان شهيد محلاتی تبریز می باشد.